Vereniging

Eerste werkateliers: coalities Vernieuwingsagenda aan de slag

Aedes werkt met corporaties en partners op zes thema’s aan vernieuwing om te zorgen voor goed en betaalbaar wonen, nu en in de toekomst. Inmiddels zijn zes coalities gevormd. Van 24 mei en 9 juni vinden de eerste werkateliers plaats. Doet u mee?  

 

Corporaties en samenwerkingspartners werken samen in zes coalities op de thema’s Verduurzamen, Betaalbaar bouwen en wonen, Wonen met zorg, Digitalisering en informatisering, Leefbare wijken en buurten en Verbetering bedrijfsvoering. Tussen 24 mei en 9 juni gaan ze aan de slag in de eerste werkateliers. Doet u mee? U kunt zich hier aanmelden. 

Verduurzamen 
 

Werkatelier op: 
24 mei, 13.00 - 16.00 uur
Neem voor meer informatie contact op met:
Ronald Franken: r.franken@aedes.nl, 06 108 816 10
Betaalbaar bouwen en wonen
 
Werkatelier op: 
30 mei, 13.00 - 16.00 uur
Neem voor meer informatie contact op met:
Maarten Georgius: m.georgius@aedes.nl, 06 301 677 96
Wonen met zorg

 
Werkatelier op: 
31 mei, 09.30 - 12.00 uur
 
Neem voor meer informatie contact op met:
Rogier Goes: r.goes@aedes.nl, 06 109 758 26
Yvonne Witter: y.witter@aedes.nl, 06 101 750 39
Digitalisering en informatisering Werkatelier op:
7 juni, 13.00 - 16.00 uur
Neem voor meer informatie contact op met:
Paul Minke: p.minke@aedes.nl, 06 513 382 75
Leefbare wijken en buurten
 
Werkatelier op:
6 juni, 13.00 - 15:30 uur
Neem voor meer informatie contact op met:
Rosa Gärtner: r.gartner@aedes.nl, 06 535 442 93
Verbetering bedrijfsvoering
 
Werkatelier op:
8 juni, 13.30 - 16.00 uur
Neem voor meer informatie contact op met:
Susanne Stouten s.stouten@aedes.nl, 06 202 839 32


Wat vragen wij van u?
Dat u zich aansluit bij één of meer thema's. Dat u of iemand anders in uw corporatie een jaar lang een aantal uur per week meewerkt aan het realiseren van één of meerdere ambities. Niet niks, maar wel hard nodig! Deelnemen aan een thema kan nog steeds. Meedoen? Meld u hier aan!

Vragen
Download hier Veel gestelde vragen over de Vernieuwingsagenda.

Partners
ActiZ, Aedes, Bouwend Nederland, CorpoNet, Het Corporatiehuis (KWH/Stekademy), Kennisplatform Corpovenista, Platform31, Stroomversnelling.