Vereniging

Wie vormen het Kernteam?

Het Kernteam van Woningcorporaties Nederland – dicht bij huis bestaat uit communicatieadviseurs van corporaties en van Aedes. Het Kernteam is klankbord voor programmamanager Marcia Sanderse en houdt zich bezig met het ontwikkelen van de programmastrategie en de daarbij passende acties en trainingsprogramma’s.

Programmamanager
Pluup Bataille, 06 224 363 02, p.bataille@aedes.nl
besloten facebookgroep

Kernteamleden van corporaties:
Annemieke Braamburg (Welbions, Hengelo): a.braamburg@welbions.nl
Stefan Gradisen (Portaal, Amersfoort): s.gradisen@portaal.nl
Anke van Gogh-Hendriks (Woningbelang, Valkenswaard): a.hendriks@woningbelang.nl
Marijke Hoogeland (De Kernen, 35 dorpen tussen Lek/Maas/Waal/Rijn): m.hoogeland@dekernen.nl
Lianne van Klaveren (Zayaz, Den Bosch): l.vanklaveren@zayaz.nl
Berthilde Lammertink (Amsterdamse Federatie Woningcorporaties Amsterdam): lammertink@afwc.nl
Marlyn le Fèvre (Baston Wonen, Zevenaar): marlyn.lefevre@baston.nl
Marleen Piek (Actium, Assen): m.piek@actiumwonen.nl
Kim Roetert (Mitros, Utrecht): kroetert@mitros.nl
Danielle van Veen (Staedion, Den Haag): dvv@staedion.nl
Annemarie Wienese (Portaal, Utrecht): a.wienese@portaal.nl

Kernteamleden van Aedes met hun aandachtsgebied
Kathalijne van den Brekel (stakeholdermanagement): k.vandenbrekel@aedes.nl
Tonny Dijkhuizen (woordvoering, media, publiciteit): t.dijkhuizen@aedes.nl
Devika Mangal (Dag van het Huren): d.mangal@aedes.nl